Wybrane realizacje


Zamówienie na dostawę lamp (2300 sztuk) dla Hotelu Mistral Sport UEFA 2012 w Gniewinie.
Wyposażaliśmy wszystkie pokoje i apartamenty w oświetlenie firmy Nowodvorski.Obiekt o standardzie 4*, wyposażony zgodnie z wymogami UEFA dla baz pobytowo-treningowych. Hotel ten będzie dysponował 150 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości będzie ponad 70 pokoi wyposażonych w mini-bar, dostęp do internetu, TV, klimatyzację, w tym 5 luksusowych apartamentów oraz kolejnych 5 apartamentów o podwyzszonym standardzie. Hotel będzie dysponował 3 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi w pełni wyposażonymi multimedialnie oraz dwoma pomieszczeniami dla zespołów tzw. TEA ROOMS. W swojej ofercie hotel posiadać będzie strefę fizjoterapii z dostępem do basenu, siłowni, solarium, sauny oraz pomieszczeniami przystosowanymi do przeporwadzania masaży i zabiegów odnowy biologicznej.


Zamówienie na dostawę lamp (755 sztuk) dla Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.


 


Zamówienie na dostawę i wyposażenie w oświetlenie wszystkich pokojów w Hotelu ELAN *** w Austrii.Zamówienie na wyposażenie w oświetlenie wszystkich restauracji Chłopskie Jadło należących do SFINKS POLSKA.


Zamówienie na wyposażenie wszystkich pokojów w oświetlenie dla MedCithi Rehabilitacja & Wellness.
 

Sklep z lampami i oświetleniem firmy SIGMA

INFOLINIA+48 34 375 11 51

Zwrot towaru w sklepie z lampami i oświetleniem firmy SIGMA

ZWROT TOWARUDo 14 dni

Darmowa dostawa towaru w sklepie z lampami i oświetleniem firmy SIGMA

DARMOWA DOSTAWAPrzy zamowieniach od 400 PLN

Copyright © 2006-2018 Sklep www.lampysigma.pl należy do grupy ImperiumPlus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. | Sklep internetowy Quick.Cart designed by webPixel.pl